Polska Apteka internetowa dostępna za granicą

Apteka internetowa to alternatywa dla tradycyjnych aptek. Wykonanie zakupów bez wychodzenia z domu i stania w długich kolejkach to główna zaleta apteki internetowej aczkolwiek nie jedyna. Oprócz szerokiego asortymentu polskich leków, ziół i herbat jak również suplementów diety najczęściej w aptece internetowej można zakupić wysokiej klasy kosmetyki renomowanych firm. Apteka internetowa umożliwia dostęp do polskich leków za granicą.

W skład asortymentu wchodzą probiotyki, witaminy, leki na przeziębienie, kremy do pielęgnacji, leki związane z układem krążenia, sercem odpornością oraz wiele innych. Polska apteka internetowa za granicą zajmuje się tylko i wyłącznie sprzedażą polskich leków przez internet. Zapewnia najwyższy poziom dostarczanej obsługi. Dobra Polska apteka w Anglii jest cenna i często bardzo poszukiwana, oferuje polskie leki bez recepty z ekspresową dostawą do domu, nie ma możliwości zakupów leków na receptę. Aby dokonać zakupu leków przez internet należy wypełnić formularz zamówienia i przesłać go do apteki. Po złożeniu zamówienia otrzymujemy maila zwrotnego z akceptacją lub odrzuceniem zamówienia. Zamówienie może nie zostać przyjęte ze względów formalnych.

Składając zamówienie rejestrujemy się w danej aptece internetowej i akceptujemy warunki sprzedaży oraz regulamin, dlatego też warto zapoznać się z jego warunkami. Zamówić można jedynie artykuły, które dostępne są w ofercie lub katalogu. Apteka internetowa zapewnia o tym, że artykuły i produkty zakupione on – line są fabrycznie nowe i oryginalne.  Realizacja zamówienia następuje po dokonaniu płatności karta kredytową/debetową, jeśli apteka udostępnia taką opcję płatność może nastąpić za pomocą przelewu na konto apteki. Ponieważ leki zamówione w aptece internetowej dostarcza firma kurierska koszt takiej dostawy wynosi 40 zł warto dokładnie sprawdzać dane podane w formularzu. Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędnie wpisany adres lub nie odebranie przesyłki, również ponowne wysłanie przesyłki wiąże się z kosztami, które pokrywa zamawiający.

Apteka Internetowa
Apteka Internetowa”

 

Źródło: Apteka – Wysyłka za granicę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *